Kayalar Mobilya | Neden Özel Üretim Mobilya | Tekirdağ Mobilya Merkezi

tasarim59

Kayalar Mobilya | Tekirdağ Mobilya Merkezi | Neden Özel Üretim Mobilya

Neden Özel Üretim Mobilya

Hayal ettiğiniz veya bir yerlerde görüp çok beğendiğiniz bir mobilyaya sahip olmak için mağaza mağaza gezmenize, günler ve haftalar harcamanıza artık gerek yok. Mobilya Atölyesiolarak uzun yıllardırev, ofis, restaurant ve çeşitli mekanlar için konusunda uzman kadromuz ile siz degerli müşterilerimiz için “Özel Üretim” mobilya çözümleri sunmaktayız. Tek yapmanız gereken “özel üretim” talebinizi, varsa örnek tasarımlar ve fotoğraflar ile birlikte, firmamıza gelerek bize ulaştırmanız….

“Size Özel” Mobilya için 5 Altın Neden:

Neden 1: Beğendiğiniz mobilya yakın bir arkadaşınızın evindekine benziyor. Bu durum sizi rahatsız ediyor.

     Arkadaşınızın evinden esinlenmeniz ve beğendiğiniz bir mobilyayı evinizde istemeniz güzel. Ancak unutmayın ki o mobilya sahibinin zevklerini yansıtıyor.

     Ne kadar arkadaşınız ile aynı zevklere sahip olsanız da sizin mobilyanız sizi ve zevklerinizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Mobilyanızın “benzersiz” olma fikri sizi her zaman özel hissettirecektir.

Neden 2: Bana sunulanı değil, ihtiyaçlarım doğrultusunda mobilyamı seçmek istiyorum.

     Fabrikasyon mobilyaları satın alırken istediğinizi değil, markaların size sundukları ürünler arasından seçim yaparsınız. Bu durum sizi çoğu kez kısıtlayabilir.

     Özel üretim mobilyanızda sınır sadece hayallerinizdir.

Neden 3: Özel üretim mobilya fikri çok güzel ama pahalı değil mi?

     Üzerinde gerçekten emek olan ürünlerin pahalı diye nitelendirilmesine kesinlikle katılmıyoruz. Ayrıca unutmayalım ki bir ürünü senelerce, hatta “evladiyelik” olarak bıraktığımızda değerine paha biçilemez.

Neden 4: Tam olarak ne istediğimi biliyorum. Ama istediğim mobilyayı arayacak zamanım yok.

     Bizimle iletişime geçtiğiniz dakikadan itibaren istediğiniz mobilyayı artık daha fazla aramanıza gerek yok.

    Konusunda uzman personelimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizinle birlikte karar vererek mobilyayı en kısa sürede hayata geçireceklerdir.

Neden 5: “Özel Üretim” sadece evler için değil mi? İşyerim içinde sipariş verebilir miyim?

     İster eviniz, ister işyeriniz… Sizin için önemli olan her mekanın özel görünmesi gerektiğini düşünüyoruz.

     Çalışanlarınızın çalıştığı ortamı sevmesi performanslarını arttıracaktığı gibi, müşterilerinizin kendini rahat etmesi de çok önemlidir.

Kayalar Mobilya 2013©

100. Yıl Mahallesi Uğurmumcu Caddesi No:1 Tekirdağ   |   Tel & Faks : 0 282 261 51 17  | E-Posta : info@kayalarmobilya.com.tr

Tekirdağ web tasarım